21 Nisan 2015 Salı

Flormar Toz Transparan Pudra ve Toz Allık İncelemesi

              Flormar "Passionate Dots Invisible Powder" ve        
                             "Loose Blush-on" incelemesi 


 
                                

   Merhaba, güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle... :)

   Bugün www.flormar.com.tr'deki muhteşem büyük indirimlerin birinden edindiğim Flormar Loose Blush-on toz allık ve Passionate Dots toz transparan pudradan bahsetmek istiyorum. 

   Loose Blush-on plastik, elekli bir ambalaj içinde geliyor. Mat bir allık,  içinde ışıltı, sim bulundurmuyor.  Bendeki 003 numaralı rengi; Toprak tonlarında. Pigmentasyonu son derece iyi. Ufak bir fırça darbesiyle hemen rengini veriyor. Fırçayı yüzünüze sürmeden önce fazlasını elinizle alırsanız daha rahat dağıtabilirsiniz. 
   Kutusunun içinde tüylü, beyaz bir süngeri mevcut. Allığın kutusuna dağılmaması için koruyucu görevi görüyor, ama bence uygulamak için uygun bir sünger değil. Ben genellikle bronzer uyguladığım açılı fırçayla, elmacık kemiklerimden gözümün dış kenarına doğru C şeklinde uyguluyorum. 

   Bence sürekli çantada taşımak için uygun bir ambalajı yok. Sallandığında dökülme yapabilir. Ama kapağı çevrilerek açılan, kilitli türden, o yüzden dışa kaçırma yapmayacaktır.
   Bendeki rengi özellikle kış aylarında, beyaz tenliler için ideal olabilir. Esmerler ise her mevsimde kullanabilirler. Pigmentli olduğu için kendini belli edecektir.
                                            (Fotoğraflarda filtre kullanmadım.)

   Gelelim Passionate Dots serisinden transparan toz pudraya... Bu ürünün ambalajı Loose Blush-on allık ile aynı. Tek farkı Passionate Dots serisinin özelliği olan kırmızı üzerine siyah puantiyeli, tatlı mı tatlı kapağı. :) Plastik, elekli bir kutu ve içinde tüylü, tombiş bir süngeri var. :) Bence bu sünger ürünü uygulamak için son derece uygun. 

   Rengi standart, beyaz. Yapısı biraz bebek pudrasına benziyor. Parfümlü bir ürün, kokusu harika. Tek sorunu fazla uyguladığınızda beyaz iz bırakması.  Uyguladıktan sonra bir fırça yardımıyla iyice dağıtmak gerekiyor. Rengi nedeniyle yaz aylarında bronz ten için pek uygun olmayabilir. Ama kış mevsiminde çantada taşıyıp, gün içinde yağlanan T bölgesine uygulamak için ideal. 

Güvenli alışveriş için; http://www.flormar.com.tr/control/main1 yorum:

  1. Bu serinin sadece eyeliner ini kullanmıştım ve gayet başarılı bulmuştum :) güzel bir inceleme olmuş. Banada beklerim www.beautybygizzy.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil