29 Nisan 2015 Çarşamba

Rimmel London Apocalips Mat Ruj İncelemesi

Rimmel London Apocalips Mat Ruj İncelemesi

           

   Merhabalar, havalar güzelleşiyor, artık yaz kendini gösteriyor. Ama ben doğal renkli rujlardan vazgeçiyor muyum? Hayır. :)
   Bugün bu aylara çok uygun olduğunu düşündüğüm Rimmel London Lip Velvet Matte serisinin 206 Atomic Rose renkli rujundan bahsetmek istiyorum. Mat bitişli, pembeye dönük, son derece doğal göründüğünü düşündüğüm bir ruj. Bakalım sevecek misiniz? :)


   Rujun hafif bir yapısı var, ince bir kat sürdüğünüzde dudak renginizi kapatıyor. Stick değil, gloss şeklinde uygulanıyor. Kesinlikle kremsi veya yapış yapış bir yapıya sahip değil, son derece kuru bir yapısı var. Şişesinin içindeki fırça aplikatörüyle rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bana sürerken dudaklarıma badana yaptığımı düşündürdü, kuru ve sıvı olduğu için rengini dudağınıza verirken öyle bir izlenim yaratmıyor değil. :D 
   İlk sürdüğünüzde parlak gibi duruyor, fakat zamanla matlaşıyor. Endişelenmeyin. :) Birkaç saat içinde dudaklarınızı kurutuyor ve çizgilerinize dolabiliyor. (Bence kötü yanı bu. :/ )    Sürmeden önce dudaklarınızı fırçalayarak veya peeling yaparak pürüzsüz hale getirirseniz ve öncesinde nemli tutarsanız kuruma problemini aşabilirsiniz. Eğer kusursuz bir görünüm istiyorsanız  ruju sürdükten sonra dudaklarınızın etrafından bir kapatıcı ile geçmenizi öneririm. :)

Ayrıntılar için; http://www.watsons.com.tr/rimmel-apocalips-likit-ruj.aspx?pageID=18&PID=5235&CatID=8

Dipnot : Umarım yeni imzamı beğenirsiniz. :)
Sevgiler...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder